Mam tę moc!

Warsztaty o przywództwie z udziałem koni

20181018-_MG_7664.jpg
 
 

Przekonaj się czy Twoja droga do przywództwa też wiedzie przez relację ze stadem koni

Aby to sprawdzić skorzystaj z mojej wiedzy i mocy stada. Przez ostatnie 11 lat pracując ze stadem koni codziennie oddalam się od dominacji i przemocy w przywództwie. W tym czasie moim doświadczeniu osobistym i zawodowym wiele razy spotkałam się z tym jakim ciężarem dla przywódcy, a uciemiężeniem dla „poddanych” jest przywództwo. Kiedy poznałam konie, to różni ludzie mnie przekonywali, że wśród koni też tak jest. Jest szef, który zarządza stadem. Siłą, przemocą, autorytetem, pozycją. Jestem ja, która mam się słuchać albo buntować. Dzięki koniom zrozumiałam, że mam o wiele więcej opcji do wyboru.

Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją mocą do przywództwa!

Marta Sikorska


Przywództwo to zasób dostępny dla całego stada. To klej, który trzyma stado razem

Przywództwo nie zamyka się w jednym osobniku. Sięgają po nie wszyscy członkowie stada kierując się swoimi predyspozycjami i potrzebami, jednocześnie uwzględniając potrzeby grupy. Jako ludzie też żyjemy w stadach, co więcej każdy z nas ma w sobie swoje wewnętrzne stado. Przywództwo, to moc dająca każdemu stadu porozumienie, równowagę i uzdrowienie.


Z tego warsztatu wyniesiesz własną mapę relacji z innymi lub sobą samym/samą

Mapę opartą na Twoich doświadczeniach w stadzie koni, trwale zakotwiczonych wnioskach, zgodną z wewnętrznym kompasem Twoich wartości. Mapę, która będzie wiecznie żywa i aktualizowana o Twoje nowe doświadczenia. Mapę, która będzie Twoim wyborem, a nie nienegocjowalnym terytorium


Po tych warsztatach wróciłam do domu i autentycznie pomyślałam “mam tę moc”! Dziękuję Marcie, że stworzyła wraz ze swoimi końmi taką przestrzeń, w której można po prostu być tu i teraz, i spokojnie sobie siebie obserwować. To było dla mnie cenne doświadczenie: być z koniem, po prostu być, bez stresu, że coś powinnam i bez porównywania z innymi. To po prostu bycie, nasze rozmowy o rożnych rodzajach mocy (z których można korzystać w różnych sytuacjach, żadna nie jest gorsza ani lepsza - to było odkrycie!) i empatia Marty w naszych rozmowach powolutku napełniały mój kubeczek, tak że przy ostatnim “zadaniu” po prostu już czułam tę moc i mimo strachu śmiała mi się cała buzia. Ten moment zabrałam ze sobą: mimo strachu, albo nawet wraz z nim też mogę korzystać ze swoich przywódczych mocy!
wrzesień 2018
— Ania B. uczestniczka warsztatów "Mam tę moc"

Jak to się robi?

Inspiracji , zmiany i punktów odniesienia będziemy szukać poprzez doświadczenia z udziałem koni. Są to proste w formie aktywności, gdzie konie są naszymi partnerami w ruchu, w zatrzymaniu, w pracy indywidualnej lub współpracy. Ćwiczenia, które proponuję nie wymagają żadnych wcześniejszych doświadczeń z końmi i są bezpieczne.

Jako facylitatorka troszczę się o to, aby uczestnicy jak najwięcej doświadczyli, eksperymentowali, zwiedzali swoją strefę komfortu oraz korzystali z totalnej pozawerbalnej poufności końsko-ludzkich interakcji.


Info

Najbliższe warsztaty “Mam tę moc” odbędą się 14 września 2019 roku w Pasikoniach.

Godziny: 10.00 - 18.00 ( z przerwą na lunch)

Cena: 750 zł (w cenie ciepły posiłek)

Ilość uczestników: max 8 osób

Zarezerwuj swoje miejsce do 30 sierpnia w cenie early bird 620 zł!

pasikonie_avatar.png